Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski
Sanoma Learning Lab dla nauczycieli
20.8.2014
Nauczycielu, jeżeli masz pomysł jak zwiększyć skuteczność nauczania i chciałbyś, żeby pod okiem specjalistów z branży IT twoja idea rozwinęła skrzydła, zgłoś swój akces do programu Sanoma Learning Lab. Program daje wyjątkową okazję przekształcenia idei w konkretny produkt edukacyjny.
Powiązane dokumenty

Sześciolatek na lekcji językowej
18.8.2014
ORE przygotował bezpłatny poradnik dla nauczycieli pt. „Sześciolatek na zajęciach z języka obcego”. Publikacja w krótki i rzeczowy sposób przypomina o psychologicznych i pedagogicznych uwarunkowaniach rozwoju 6-latka oraz przedstawia wskazówki metodyczne dotyczące pracy z dziećmi młodszymi.
Powiązane dokumenty

Jakie jest Twoje ID?
12.8.2014
„Jakie jest Twoje ID?” to warsztat dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów, trenerów oraz młodzieży skupiający się na wartościach europejskich zainspirowanych filmem „I am Europe” Jefa i Margot Vingerhoedt, wyprodukowany przez Fundację Evens.
Powiązane dokumenty

Sposób na wakacje
28.7.2014
Trwają wakacje, jednak z różnych powodów duża część dzieci nigdzie nie wyjedzie. Główną przyczyną, dla której nie mogą one skorzystać z letniego wypoczynku jest brak dostatecznych środków finansowych. Co w takiej sytuacji może być alternatywą dla nudy i samotności? Warto zwrócić uwagę na bezpłatne półkolonie, zajęcia czy warsztaty.
Powiązane dokumenty

Bezpieczeństwo nad wodą
21.7.2014
Wakacje to czas, kiedy większość z nas poszukuje chwili wypoczynku. Uciekając przez zgiełkiem wielkich miast, najchętniej odpoczywamy na łonie natury w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Często kierunkiem naszych letnich podróży są okolice jezior, rzek i tereny nadmorskie. O czym należy pamiętać podczas wakacyjnych wypraw, opowiada Bartosz Milewski ze szkoły żeglarskiej Róża Wiatrów.
Powiązane dokumenty

O zasadach dobrych obyczajów dla przedszkolaków
17.7.2014
Nauczyciel przedszkolny powinien stale mieć świadomość, że jest obserwowany i traktowany jako wzór zachowań właściwych społecznie. Czy w istocie tak jednak jest? Czy nauczyciele nie zapominają zbyt często o tym, zwłaszcza w obliczu przemęczenia i codziennych trudów pracy z dziećmi?
Powiązane dokumenty

Demokracja w szkole
16.7.2014
Zainaugurowana została piąta edycja Letniej Akademii „Demokracja w szkole”. W tym roku projekt poświęcony będzie przede wszystkim edukacji obywatelskiej i prawom człowieka. W Akademii udział weźmie 11 zespołów z różnych krajów, głównie uczestniczących w unijnym Partnerstwie Wschodnim.
Powiązane dokumenty

Rewolucja w szkolnych laboratoriach
11.7.2014
W nowej perspektywie unijnej MEN stawia na lepsze wyposażenie pracowni w szkołach. Na konferencji w warszawskim Centrum Nauki Kopernik dyskutowano o tym, w jaki sposób ten program przeprowadzony zostanie w regionach. Naukowcy z IBE przedstawili też rekomendacje dla samorządowców.
Powiązane dokumenty

Weź kurs na wielokulturowość II
10.7.2014
Helsińska Fundacja Praw Człowieka rozpoczyna rekrutację na trzecią edycję bezpłatnego Kursu trenera kompetencji międzykulturowych w ramach projektu „Weź kurs na wielokulturowość II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich.
Powiązane dokumenty

Gry w życiu uczniów
25.6.2014
Dzięki grom dzieci rozwijają kreatywność oraz budują relacje towarzyskie, a grając z uczestnikami z innych krajów, uczą się języków. Jednocześnie trudniej im się uczyć, bo elektroniczne rozgrywki przyzwyczajają do szybkich sukcesów i schematów – to tylko niektóre wnioski z badania IBE.
Powiązane dokumenty