Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski
Chcemy „Świata bez głodu”
6.10.2014
Dostęp do żywności jest prawem człowieka, jednak co 8 osoba na świecie cierpi z powodu głodu. Mimo iż liczba osób na świecie cierpiących z powodu głodu spada, w latach 2012 – 2013 aż 842 miliony były niedożywione. Teraz każda szkoła może włączyć się w działania edukacyjne prowadzone przez Polską Akcję Humanitarną.
Powiązane dokumenty

Kumulacja Aktywności
29.9.2014
Aż 70 wybitnych sportowców, mistrzów świata i olimpijczyków, będzie prowadzić zajęcia sportowe dla gimnazjalistów w całej Polsce. Celem drugiej edycja programu „Kumulacja Aktywności” jest zachęcenie młodzieży gimnazjalnej do większej aktywności fizycznej.
Powiązane dokumenty

Konkurs „Znikający Bracia”
29.9.2014
Trwa konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych, poświęcony mniejszościom religijnym i etnicznym zamieszkującym w Polsce – Karaimom, Tatarom oraz staroobrzędowcom. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przez uczestnika lub grupę uczestników dokumentacji historycznej na temat wybranej mniejszości.
Powiązane dokumenty

Awans zawodowy na podstawie znaczącego dorobku zawodowego?
25.9.2014
Zgodnie z przepisem art. 9a ust. 2 Karty nauczyciela, osoba nieposiadająca stopnia awansu zawodowego z dniem nawiązania stosunku pracy w szkole uzyskuje stopień awansu zawodowego nauczyciela stażysty. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, o których często nauczyciele zapominają.
Powiązane dokumenty

Akcja Edukacja
11.9.2014
Szkoła z PAH nie jest nudna! Włącz swoją szkołę do bezpłatnego programu edukacyjnego Polskiej Akcji Humanitarnej - „Akcji Edukacja” i dowiedz się jak wygląda codzienność uczniów w krajach Globalnego Południa.
Powiązane dokumenty

Trwa konkurs na najciekawszą lekcję historii
10.9.2014
Przypominamy o trwającej trzeciej edycji konkursu dla nauczycieli „Lekcja dobrej historii”, który organizowany jest przez Instytut Badań Edukacyjnych. Eksperci IBE nagrodzą nauczycieli, którzy pragną dzielić się swoimi sposobami na ciekawe lekcje oraz wybiorą szkoły, gdzie nauczanie historii zajmuje szczególne miejsce.
Powiązane dokumenty

II Konferencja: Najnowsze trendy w edukacji ekologicznej 2014
9.9.2014
W ramach programu Błękitny Pakiet organizowana jest już po raz drugi ogólnopolska konferencja przeznaczona dla praktyków nauczania przedmiotów przyrodniczych, osób prowadzących edukację ekologiczną, nauczycieli przyrodników zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji dla ochrony środowiska. Konferencja odbędzie się już 15 września.
Powiązane dokumenty

Młody Obywatel – edycja 2014/2015
6.9.2014
Chcesz zrealizować projekt, który da młodym ludziom szansę na „świeże spojrzenie” na ich najbliższą okolicę? Zastanawiasz się, jak umożliwić swoim uczniom podjęcie konkretnych działań we własnej miejscowości? A może zależy Ci na wyposażeniu ich w wiedzę i umiejętności przydatne w dalszym życiu?
Powiązane dokumenty

Raport z badań „Kulinarni odkrywcy”
4.9.2014
Polska zajmuje 8. miejsce na świecie pod względem otyłości wśród dzieci. Z badań „Kulinarni Odkrywcy” przeprowadzonych na zlecenie programu Tesco dla Szkół wynika, że aktywność dzieci w kuchni ma ogromny wpływ na ich upodobania i nawyki żywieniowe.
Powiązane dokumenty

Pedagog do zadań specjalnych
2.9.2014
Niepełnosprawność sama w sobie jest ogromnym wyzwaniem zarówno dla dotkniętego nią dziecka, jak i jego rodziny. Jednak przede wszystkim to otoczenie niepełnosprawnej osoby decyduje o tym, czy będzie ona włączona do życia społecznego i czy będzie funkcjonowała bez większych trudności.
Powiązane dokumenty