Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski - Rozmaitości
Republika Marzeń
17.3.2014
23 marca mija termin nadsyłania wierszy do trzeciej edycji Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście". Laureaci otrzymają nagrody finansowe, a ich poezja zostanie opublikowana. Organizatorem konkursu jest "Republika Marzeń Mimo Wszystko" Fundacji Anny Dymnej.
Powiązane dokumenty

Niebezpieczne zachowania w internecie
11.2.2014
Zdjęcia i komentarze o charakterze seksualnym są dla nich ekscytujące, a odpowiedzialność za zdjęcia erotyczne zrzucają na dziewczyny – oto niektóre wnioski z nowego raportu dotyczącego nastolatków w internecie prowadzonego w ramach projektu EU Kids Online.
Powiązane dokumenty

Badanie użytkowników Ninateki Edu
27.1.2014
Narodowy Instytut Audiowizualny zaprasza nauczycieli z Warszawy i okolic do badania edukacyjnego serwisu internetowego. Badanie odbędzie się w dniach 4-5 lutego w centrum Warszawy. Za udział w nim przewidziano wynagrodzenie.
Powiązane dokumenty

Świadomy przedszkolak – czyli czym skorupka za młodu nasiąknie…
16.1.2014
Dzieci są wspaniałymi obserwatorami, dlatego często wykazują naturalne zainteresowanie widząc osoby z niepełnosprawnością. Zadają pytania, dociekają, pragną wyjaśnień - tak zazwyczaj wygląda pierwsze spotkanie dziecka z niepełnosprawnością, stąd jeżeli sytuacja zdarza się niespodziewanie może wywołać zakłopotanie u opiekunów.
Powiązane dokumenty

ASTROBOT – pomysł na kosmiczne wakacje
19.12.2013
Twoi uczniowie interesują się astronomią, podbojem kosmosu, komputerami, robotyką, fizyką? Świetnie! Chcesz ich nauczyć czegoś więcej? Fantastycznie! Aby spełnić marzenia o kosmicznych misjach, niecodziennych przygodach i niezapomnianych wakacjach, zachęć ich do udziału w II edycji konkursu ASTROBOT.
Powiązane dokumenty

Konkurs Astronomiczny Astrolabium
11.12.2013
Uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów zachęcamy do udziału w drugiej edycji konkursu astronomicznego Astrolabium, organizowanego przez środowiska skupione wokół Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konkurs odbędzie się w marcu, ale zapisy trwają tylko do końca stycznia 2014 r.
Powiązane dokumenty

VIII Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
6.12.2013
Jak zainteresować gimnazjalistów nowymi technologami? W jaki sposób przekonać dziewczęta, że programowanie nie jest tylko domeną chłopców? Jak wykorzystać informatykę w innych naukach ścisłych? Odpowiedzi na te pytania od ośmiu lat stara się udzielić Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów.
Powiązane dokumenty

Szansa na łatwiejszy start w dorosłe życie
12.11.2013
Wśród uczniów klas III gimnazjum oraz I szkół ponadgimnazjalnych trwa rekrutacja do programu CEMS Chance V, która wyłoni, objętych innowacyjnym programem. Jest to 4-dniowy cykl warsztatów i szkoleń organizowanych przez grupę studentów ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Powiązane dokumenty

Uczę się dla moich marzeń
8.11.2013
Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych, którzy wybrali jako przedmiot rozszerzony jeden z czterech przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia), do konkursu „Uczę się dla moich marzeń”. Do wygrania m.in. gry edukacyjne oraz tablety.
Powiązane dokumenty

Konkurs „Mam 6 lat”
28.10.2013
MEN zaprasza rady rodziców przedszkoli i szkół oraz samych uczniów urodzonych w latach 2005-2007 do udziału w trzeciej edycji konkursu „Mam 6 lat”. Tegoroczne kategorie konkursowe dotyczą przyjaznego przejścia z przedszkola do szkoły, aktywności sześciolatków oraz przyjaznej szkoły.
Powiązane dokumenty