Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski - Rozmaitości
Konkurs „Znikający Bracia”
29.9.2014
Trwa konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych, poświęcony mniejszościom religijnym i etnicznym zamieszkującym w Polsce – Karaimom, Tatarom oraz staroobrzędowcom. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przez uczestnika lub grupę uczestników dokumentacji historycznej na temat wybranej mniejszości.
Powiązane dokumenty

Sposób na wakacje
28.7.2014
Trwają wakacje, jednak z różnych powodów duża część dzieci nigdzie nie wyjedzie. Główną przyczyną, dla której nie mogą one skorzystać z letniego wypoczynku jest brak dostatecznych środków finansowych. Co w takiej sytuacji może być alternatywą dla nudy i samotności? Warto zwrócić uwagę na bezpłatne półkolonie, zajęcia czy warsztaty.
Powiązane dokumenty

Bezpieczeństwo nad wodą
21.7.2014
Wakacje to czas, kiedy większość z nas poszukuje chwili wypoczynku. Uciekając przez zgiełkiem wielkich miast, najchętniej odpoczywamy na łonie natury w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Często kierunkiem naszych letnich podróży są okolice jezior, rzek i tereny nadmorskie. O czym należy pamiętać podczas wakacyjnych wypraw, opowiada Bartosz Milewski ze szkoły żeglarskiej Róża Wiatrów.
Powiązane dokumenty

Wbrew edukacyjnym mitom
12.6.2014
Dotychczas panowała powszechna opinia, że nowoczesne narzędzia komunikacji negatywnie wpływają na kontakt między rodzicem a dzieckiem i nauczycielem. Powodując chaos komunikacyjny, zabijając prawdziwe relacje budowane w bezpośredniej rozmowie. Czy jest to jednak prawda?
Powiązane dokumenty

Wygraj salę marzeń
4.6.2014
Firma Moje Bambino zaprasza do udziału w dwóch konkursach skierowanych do klas 1-3 szkół podstawowych oraz do przedszkoli. Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i Kartę Konkursu oraz zrobić 3 zdjęcia sali, w której od września 2014 r. rozpoczną naukę uczniowie Klasy Pierwszej.
Powiązane dokumenty

Przedsiębiorcza szkoła jutra
7.5.2014
Wystartował konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra”, który stanowi pierwszy etap kompleksowej, ogólnopolskiej inicjatywy wspierającej naukę przedsiębiorczości w szkołach. W konkursie wziąć udział może każdy, kto ma ciekawy pomysł na urozmaicenie zajęć przedsiębiorczości.
Powiązane dokumenty

Konkurs plastyczny – Wszyscy równi
25.4.2014
MSZ oraz MEN zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Wszyscy równi – prawa człowieka oczami dziecka”. Celem konkursu jest promocja podstawowych praw i wolności oraz zwiększenie zainteresowania uczniów wiedzą na temat praw człowieka.
Powiązane dokumenty

Zdobądź wodną nagrodę
14.4.2014
Klub Gaja zaprasza młodzież szkolną do zgłaszania projektów dotyczących ochrony wód. Konkurs Polish Junior Water Prize to krajowy etap konkursu organizowanego przez Międzynarodowy Instytut Wody w Sztokholmie. Laureaci z Polski prezentować będą swój projekt na finale w Sztokholmie.
Powiązane dokumenty

Angielski w szkołach z programem Youngster
3.4.2014
Po raz kolejny uczniowie trzecich klas gimnazjów z obszarów wiejskich będą mogli uczyć się języka angielskiego w ramach programu „Youngster”. W tegorocznej edycji szansę na wzięcie udziału ma około 30 nowych szkół. Organizatorem programu jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.
Powiązane dokumenty

Dzieci namawiają dorosłych do poprawy bezpieczeństwa
27.3.2014
Trwa ogólnopolski konkurs dla dzieci na najbardziej aktywny i efektywny Szkolny Klub Bezpieczeństwa. Zadanie polega na podjęciu działań, które wpłyną na poprawę bezpieczeństwa w lokalnej społeczności. Nagrodą główną jest m.in. mobilne miasteczko ruchu drogowego.
Powiązane dokumenty