Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski - Doskonalenie zawodowe
Pomoc w diagnozowaniu dzieci
5.3.2014
Polskie dzieci badane są dziś narzędziami nawet sprzed pół wieku. Dlatego IBE zaplanował cykl spotkań z pracownikami poradni psychologiczno-pedagogicznych, podczas których omawiany będzie sposób postępowania przy opiniowaniu gotowości dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole.
Powiązane dokumenty

Konferencja dla nauczycieli informatyki
24.2.2014
W ramach projektu systemowego „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym” organizator Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów, serdecznie zaprasza na ogólnopolską konferencję dla nauczycieli i instruktorów zajmujących się naukami ścisłymi, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie efektywnego nauczania z wykorzystaniem dostępnych materiałów dydaktyczno-metodycznych.
Powiązane dokumenty

Centrum Nauki Kopernik rusza w Polskę
5.2.2014
CNK odwiedzi w tym roku 20 miejscowości, w których zrealizuje bezpłatne warsztaty dla ponad 400 nauczycieli. Na warsztaty zaproszeni są nauczyciele przedmiotów ścisłych i przyrodniczych zatrudnionych w lokalnych szkołach podstawowych oraz gimnazjach. Zapisy trwają!
Powiązane dokumenty

Edukacyjna Wartość Dodana – o co chodzi?
20.1.2014
Instytut Badań Edukacyjnych oferuje szereg darmowych publikacji poświęconych Edukacyjnej Wartości Dodanej w nauczaniu. Publikacje poruszają zarówno tematykę EWD w kontekście ewaluacji wewnątrzszkolnej, nadzoru pedagogicznego, jak i samorządowego zarządzania oświatą.
Powiązane dokumenty

Darmowy e-learning dla pracowników oświaty
28.11.2013
Już po raz drugi firma Funmedia, pasjonat e-nauki, wraz z patronami honorowymi - Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kadry Kierowniczej Oświaty, zaprasza do udziału w Narodowym Programie Rozwoju E-learningu 2.0. Zapisy już ruszyły.
Powiązane dokumenty

Urządźmy nasz świat!
31.10.2013
Czy w demokracji wszyscy jesteśmy równi? Czy warto się angażować – brać udział w wyborach, kandydować do samorządu szkolnego czy organizować kampanie społeczne? Dlaczego w Japonii nikt nie rzuca papierków na ulicę? Kto wie, że w Portugalii kobiety dostały prawo do głosowania dopiero w 1974 r.?
Powiązane dokumenty

Konkurs Wartościowa Wycieczka Szkolna
3.10.2013
Nauczyciele, którzy organizują wyjazdy dla swoich uczniów zasługują na wyróżnienie. To z myślą o nich zorganizowano konkurs „Wartościowa Wycieczka Szkolna”. Celem ogólnopolskiej akcji jest promocja wyjazdów edukacyjnych i poznawczych, jako ważnego czynnika wychowawczego.
Powiązane dokumenty

Program GLOBE dla nauczycieli
2.10.2013
Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Krajowy Koordynator Programu GLOBE zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych różnych poziomów na kolejną edycję Warsztatów początkowych Programu GLOBE, które odbędą się w Warszawie 26-27 października 2013 r.
Powiązane dokumenty

Przed progiem – poradnik dla rodziców
30.8.2013
ORE opublikował poradnik dedykowany zarówno nauczycielom pracującym z najmłodszymi dziećmi, jak i rodzicom rozważającym posłanie swoich dzieci do szkoły. Jego autorzy starają się odpowiedzieć na pytanie, jakie umiejętności są potrzebne do rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie i jak należy je skutecznie rozwijać.
Powiązane dokumenty

Inkubator Edukacji Globalnej
21.8.2013
Zapraszamy nauczycieli do udziału w projekcie „Inkubator Edukacji Globalnej dla szkół ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska”. Projekt „Inkubator Edukacji Globalnej dla szkół ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska” ma na celu zwiększenie wiedzy z zakresu edukacji globalnej oraz umiejętności rzetelnego przekazywania informacji o globalnych współzależnościach młodzieży, z którą nauczyciele pracują na co dzień.
Powiązane dokumenty