Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski - Doskonalenie zawodowe
II Konferencja: Najnowsze trendy w edukacji ekologicznej 2014
9.9.2014
W ramach programu Błękitny Pakiet organizowana jest już po raz drugi ogólnopolska konferencja przeznaczona dla praktyków nauczania przedmiotów przyrodniczych, osób prowadzących edukację ekologiczną, nauczycieli przyrodników zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji dla ochrony środowiska. Konferencja odbędzie się już 15 września.
Powiązane dokumenty

Pedagog do zadań specjalnych
2.9.2014
Niepełnosprawność sama w sobie jest ogromnym wyzwaniem zarówno dla dotkniętego nią dziecka, jak i jego rodziny. Jednak przede wszystkim to otoczenie niepełnosprawnej osoby decyduje o tym, czy będzie ona włączona do życia społecznego i czy będzie funkcjonowała bez większych trudności.
Powiązane dokumenty

Jakie jest Twoje ID?
12.8.2014
„Jakie jest Twoje ID?” to warsztat dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów, trenerów oraz młodzieży skupiający się na wartościach europejskich zainspirowanych filmem „I am Europe” Jefa i Margot Vingerhoedt, wyprodukowany przez Fundację Evens.
Powiązane dokumenty

Weź kurs na wielokulturowość II
10.7.2014
Helsińska Fundacja Praw Człowieka rozpoczyna rekrutację na trzecią edycję bezpłatnego Kursu trenera kompetencji międzykulturowych w ramach projektu „Weź kurs na wielokulturowość II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich.
Powiązane dokumenty

Gry w życiu uczniów
25.6.2014
Dzięki grom dzieci rozwijają kreatywność oraz budują relacje towarzyskie, a grając z uczestnikami z innych krajów, uczą się języków. Jednocześnie trudniej im się uczyć, bo elektroniczne rozgrywki przyzwyczajają do szybkich sukcesów i schematów – to tylko niektóre wnioski z badania IBE.
Powiązane dokumenty

Szkolenie nt. gospodarki wodnej i ochrony wód
23.5.2014
Zapraszamy nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, edukatorów reprezentujących organizacje pozarządowe, przedstawicieli oświaty oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenia trenerów z zakresu gospodarki zasobami wodnymi ze szczególnych uwzględnieniem rzeki Wisły.
Powiązane dokumenty

Socjoterapia – sposób na trudności
30.4.2014
Presja w szkole, problemy w grupie rówieśniczej, skomplikowane relacje rodzinne, ciężka sytuacja materialna – obecnie dzieci i młodzież mierzą się z wieloma problemami, z którymi nie zawsze potrafią sobie poradzić. Wynikiem takiego stanu rzeczy jest wzrastająca liczba młodych ludzi, którzy są aspołeczni, agresywni, piją alkohol czy łamią prawo.
Powiązane dokumenty

Diagnozowanie gotowości szkolnej dzieci
11.4.2014
Rozpoczęcie nauki w szkole przez dzieci sześcioletnie to temat gorących publicznych dyskusji, ale przede wszystkim to sprawa wielkiej troski rodziców. Dużą rolę w podjęciu mądrej decyzji o posłaniu lub nie sześciolatka do szkoły mają poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Jak są do tego przygotowane i jak sobie z tym radzą?
Powiązane dokumenty

Nauczycielskie spotkania z historią
9.4.2014
IPN zaprasza polskich i polonijnych nauczycieli i edukatorów do udziału w VIII Polonijnych Spotkaniach z Historia Najnowszą. W tym roku odbędą się one w dniach 1–10 lipca 2014 r. w okolicach Warszawy. Są organizowane przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w ramach Programu Polonijnego BEP IPN.
Powiązane dokumenty

Wsparcie w edukacji wczesnoszkolnej
13.3.2014
ORE przygotował pakiet do samokształcenia dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Znajdują się w nim m.in. scenariusze zajęć, materiały filmowe, przykłady dobrych praktyk oraz różne propozycje aktywnej pracy z najmłodszymi dziećmi. Wszystkie materiały są bezpłatne!
Powiązane dokumenty