Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski - Programy i projekty edukacyjne
Polska Wschodnia stawia na młodzież
22.10.2013
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego już po raz trzeci organizuje konkurs: Lekcja o Funduszach Europejskich. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z pięciu województw Polski Wschodniej. Jej celem jest popularyzacja wiedzy o Funduszach Europejskich i inwestycjach realizowanych z Programu Rozwój Polski Wschodniej.
Powiązane dokumenty

Śniadaniowa Klasa
18.10.2013
Trwa czwarta już edycja konkursu „Śniadaniowa Klasa” skierowanego do dzieci z klas od I do III szkół podstawowych. Kolejny rok z rzędu będą mogą wziąć w nim udział uczniowie z całej Polski. Konkurs jest jednym z elementów ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadaniowa Klasa”, promującego zasady zdrowego odżywiania.
Powiązane dokumenty

Zbieraj baterie!
26.9.2013
Ogólnopolski program edukacyjny „Zbieraj baterie” adresowany jest do wszystkich szkół i placówek oświatowych w Polsce. Jego celem jest pro-ekologiczna edukacja młodzieży oraz zbiórka baterii i akumulatorów, aby kształtować w dzieciach i młodzieży nawyki przyjazne środowisku.
Powiązane dokumenty

Kręcimy z energią
19.9.2013
Fundacja Alter Eko zapraszam uczniów klas gimnazjalnych ze szkół z województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w konkursie „Kręcimy z energią”. Zadaniem uczniów jest nakręcenie krótkometrażowego filmu na temat alternatywnych źródeł energii oraz racjonalnego użytkowania energii.
Powiązane dokumenty

Mądre żywienie zdrowe pokolenie
18.9.2013
Tak brzmi hasło ogólnopolskiego programu skierowanego do młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, ich rodziców i wychowawców oraz dietetyków. Celem programu jest ocena sposobu żywienia i stanu odżywienia młodzieży, a także opracowanie wytycznych Polskiego Towarzystwa Dietetyki w zakresie racjonalnej diety dla młodzieży
Powiązane dokumenty

Muuvit – Ruszaj się z klasą!
16.9.2013
Mnóstwo zabawy, ciekawe lekcje i pomysły na urozmaicenie zajęć. Do tego dużo ruchu i wirtualne zwiedzanie Europy. A wszystko to za sprawą programu „Muuvit – Ruszaj się z klasą”! Już dziś można zarejestrować się na stronie internetowej i urozmaicić lekcje, promując zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.
Powiązane dokumenty

Debaty Oksfordzkie
5.9.2013
Program edukacyjny Young Talent Management wraz z m.in. Uniwersytetem Warszawskim oraz Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego uruchamiają unikatowy Ogólnopolski Program Debatancki, przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Loża Debat Oxfordzkich. Pierwsza edycja programu rozpocznie się w października 2013 r. Rejestracja szkół już trwa.
Powiązane dokumenty

Liczę do sześciu i kręcę!
9.8.2013
Matma Mnie Kręci to wyjątkowy konkurs - trochę matematyczny i trochę filmowy, a przede wszystkim twórczy. Pozwala młodym ludziom pokazać, dlaczego tak bardzo kochają matematykę, a odbiorcom spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na naukę, która czasami wydaje się nieatrakcyjna i nudna. Kolejna edycja rusza już 19 sierpnia!
Powiązane dokumenty

Wiedza o bankowości dla najmłodszych
22.7.2013
Już ponad 3 tysiące dzieci uczestniczy w kampanii edukacyjnej „Bank z klasą”. W programie przygotowanym na trzy lata edukacji wczesnoszkolnej, uczniowie odkrywają tajemnice świata finansów razem z pracownikami banku Credit Agricole. Przed nimi, po wakacyjnym odpoczynku, kolejne ciekawe wyzwania.
Powiązane dokumenty

Młodzież na Ścieżkach Kopernika
3.7.2013
Jednym z wyzwań współczesności jest otwarcie świata nauki na młodych ludzi – nie tylko poprzez przyjmowanie ich na studia, ale przede wszystkim przez angażowanie ich w projekty edukacyjno-naukowe. Inicjatywą wpisującą się w te cele jest niedawno rozstrzygnięty konkurs „Ścieżki Kopernika”.
Powiązane dokumenty