Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski - Programy i projekty edukacyjne
Z Białą Fabryką w tle…
20.2.2014
Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zaprasza uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie literackim. Przedmiotem konkursu „Z Białą Fabryką w tle”, podobnie jak w poprzednich edycjach, jest opowiadanie nawiązujące treścią do dziejów i charakteru miasta Łodzi.
Powiązane dokumenty

Przedsiębiorcze ferie z programem „Na Własne Konto”
24.1.2014
Trwa okres ferii zimowych - czas odpoczynku od prac domowych i klasówek. Gimnazjaliści z ponad 180 szkół postanowili ten czas przeznaczyć na zgłębianie tajników ekonomii i przedsiębiorczości w ramach programu Fundacji EFRWP „Na własne konto”.
Powiązane dokumenty

Polsko-rosyjska wymiana młodzieży
10.1.2014
Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasiło konkurs na dofinansowanie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich. Na wsparcie mogą liczyć projekty, których integralną częścią są elementy edukacyjne, przybliżające wiedzę o współczesnej Polsce i Rosji oraz pogłębiające wiedzę o historii i kulturze obu narodów. Wnioski można składać do 28 lutego 2014 r.
Powiązane dokumenty

Konkurs: Mam 6 lat i jestem aktywny
8.1.2014
Minister Edukacji Narodowej zaprasza do udziału w III edycji konkursu „Mam 6 lat". Konkurs skierowany jest do rad rodziców przedszkoli i szkół oraz uczniów urodzonych w latach 2005, 2006 lub 2007, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat. Prace konkursowe nadsyłać można do 21 lutego 2014 r.
Powiązane dokumenty

Polscy uczniowie mogą ubiegać się o Sztokholmską Nagrodę Wodną
11.12.2013
Do 20 grudnia Klub Gaja przyjmuje zgłoszenia do udziału w konkursie dotyczącym szeroko rozumianej ochrony zasobów wodnych Międzynarodowego Instytutu Wody w Sztokholmie. Termin przyjmowania już gotowych prac to 5 maja 2014 r. Na zwycięzcę konkursu – pod patronatem szwedzkiej księżniczki Wiktorii - czeka 5 tys. USD. Prace mogą dotyczyć różnych dziedzin życia, ale co ważne, muszą odnosić się do użytkowana wody.
Powiązane dokumenty

Konkurs Świetlik już po raz 7
18.11.2013
Zachęcamy nauczycieli do zgłaszania swoich uczniów do udziału w VII edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik, organizowanego przez Fundację Akademia Młodych Odkrywców. Jego celem jest propagowanie form nauczania opartych na myśleniu analitycznym, własnym eksperymentowaniu, czerpaniu wiedzy z różnych, nie tylko szkolnych źródeł.
Powiązane dokumenty

O bezpieczeństwie dzieci w internecie
14.11.2013
Łódź będzie trzecim polskim miastem, które uruchomi Aleję Bezpiecznego Internetu, akcję edukacyjną poświęconą bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w sieci. 19 listopada w łódzkiej Manufakturze, od godziny 10 do 17 artyści zaproszą dzieci do wzięcia udziału w grach i zabawach interaktywnych poświęconych bezpieczeństwu w sieci.
Powiązane dokumenty

Nadwaga to problem. Potrzebna jest profilaktyka
13.11.2013
Najnowsze wyniki badań na temat otyłości uczniów komentuje lekarz pediatra dr Michał Brzeziński z Polskiego Towarzystwa Programów Zdrowotnych. Koordynator programu „6-10-14 dla Zdrowia” UCK w Gdańsku oraz ekspert kampanii „Zawodniacy” promującej picie wody wskazuje, czym grozi nadwaga u dzieci oraz jakie działania należy podjąć, aby jej przeciwdziałać.
Powiązane dokumenty

Porcja Pozytywnej Energii dla szkół i uczniów
6.11.2013
Jak nauczyć dziecko odpowiednich nawyków żywieniowych? Jak zaszczepić w uczniach postawę proekologiczną? Jak skłonić najmłodszych do świadomego wybierania dobrych dla zdrowia i smacznych produktów? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy programu „Porcja Pozytywnej Energii”.
Powiązane dokumenty

Solidarna Szkoła
28.10.2013
Zachęcamy wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w programie „Solidarna Szkoła” i podejmowania działań, które sprawią, że staną się one atrakcyjnym miejscem, kształtującym u uczniów poczucie tożsamości historycznej, solidarności społecznej oraz wspólnoty lokalnej.
Powiązane dokumenty