Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Pokój nauczycielski - Programy i projekty edukacyjne
Chcemy „Świata bez głodu”
6.10.2014
Dostęp do żywności jest prawem człowieka, jednak co 8 osoba na świecie cierpi z powodu głodu. Mimo iż liczba osób na świecie cierpiących z powodu głodu spada, w latach 2012 – 2013 aż 842 miliony były niedożywione. Teraz każda szkoła może włączyć się w działania edukacyjne prowadzone przez Polską Akcję Humanitarną.
Powiązane dokumenty

Kumulacja Aktywności
29.9.2014
Aż 70 wybitnych sportowców, mistrzów świata i olimpijczyków, będzie prowadzić zajęcia sportowe dla gimnazjalistów w całej Polsce. Celem drugiej edycja programu „Kumulacja Aktywności” jest zachęcenie młodzieży gimnazjalnej do większej aktywności fizycznej.
Powiązane dokumenty

Akcja Edukacja
11.9.2014
Szkoła z PAH nie jest nudna! Włącz swoją szkołę do bezpłatnego programu edukacyjnego Polskiej Akcji Humanitarnej - „Akcji Edukacja” i dowiedz się jak wygląda codzienność uczniów w krajach Globalnego Południa.
Powiązane dokumenty

Młody Obywatel – edycja 2014/2015
6.9.2014
Chcesz zrealizować projekt, który da młodym ludziom szansę na „świeże spojrzenie” na ich najbliższą okolicę? Zastanawiasz się, jak umożliwić swoim uczniom podjęcie konkretnych działań we własnej miejscowości? A może zależy Ci na wyposażeniu ich w wiedzę i umiejętności przydatne w dalszym życiu?
Powiązane dokumenty

Sanoma Learning Lab dla nauczycieli
20.8.2014
Nauczycielu, jeżeli masz pomysł jak zwiększyć skuteczność nauczania i chciałbyś, żeby pod okiem specjalistów z branży IT twoja idea rozwinęła skrzydła, zgłoś swój akces do programu Sanoma Learning Lab. Program daje wyjątkową okazję przekształcenia idei w konkretny produkt edukacyjny.
Powiązane dokumenty

Demokracja w szkole
16.7.2014
Zainaugurowana została piąta edycja Letniej Akademii „Demokracja w szkole”. W tym roku projekt poświęcony będzie przede wszystkim edukacji obywatelskiej i prawom człowieka. W Akademii udział weźmie 11 zespołów z różnych krajów, głównie uczestniczących w unijnym Partnerstwie Wschodnim.
Powiązane dokumenty

Zaplanuj Dzień Dziecka w teatrze! – Festiwal KORCZAK 2014
22.5.2014
Zbliża się święto najmłodszych na całym świecie – 1 czerwca obchodzony będzie kolejny Międzynarodowy Dzień Dziecka. Warto sprawić, aby ten dzień był szczególnie zapamiętany przez naszych milusińskich – dostarczmy im rozrywkę, która daje szansę na kulturalny rozwój! Od 23 do 31 maja trwać będzie największe wydarzenie teatralne dla dzieci – Festiwal KORCZAK 2014.
Powiązane dokumenty

Uczniowie głodni… wiedzy
12.5.2014
Ponad 50 placówek oświatowych zgłosiło się już do programu „Śniadaniowa Klasa”. W przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie całej Polski odbędą się bezpłatne wykłady przeprowadzone przez dietetyków dotyczące zasad prawidłowego odżywiania. Tylko w zeszłym roku z wykładów skorzystało ponad 1 500 osób!
Powiązane dokumenty

Kolory wolności
4.4.2014
Od 1 kwietnia do 12 maja można zgłaszać prace w konkursie plastycznym „Kolory wolności”. Konkurs, zorganizowany przez Kancelarię Sejmu i jest skierowany do uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest zainteresowanie uczniów zagadnieniami związanymi z wydarzeniami sprzed 25 lat – przełomowymi wyborami do Sejmu.
Powiązane dokumenty

Rusza program edukacyjny „Szkoły dla miast”
28.3.2014
Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także miejsce, w którym młodzi ludzie mają szansę rozwijać kreatywność, przyczyniając się do pozytywnych zmian w swoim otoczeniu. Z myślą o aktywizacji uczniów Dalkia Warszawa uruchamia program edukacyjny „Szkoły dla miast”, którego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia i troski o środowisko.
Powiązane dokumenty