Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Forum

Wykaz forów

Regulamin forum Eduinfo

  1. Forum Eduinfo Premium służy do zadawania pytań, wymiany poglądów, opinii oraz spostrzeżeń internautów na tematy związane z ochroną środowiska.
  2. Aby dodawać wypowiedzi na Forum należy zarejestrować się wypełniając formularz rejestracyjny i akceptując Regulamin portalu. Rejestracja jest dobrowolna i bezpłatna. Każde zalogowanie się na stronę portalu Eduinfo Premium jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu przez Użytkownika.
  3. Wydawca portalu Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi uczestników forum. Za ich treść odpowiedzialny jest autor.
  4. Zabrania się zamieszczenia przy wypowiedziach użytkownika loga firm oraz linków do stron korporacyjnych. Elementy te są zarezerwowane jedynie dla firm współpracujących oraz reklamujących się na forum.
  5. Wydawca portalu Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość przeredagowania fragmentów opinii w sposób nie zmieniający ich przekazu oraz do usuwania wypowiedzi lub zablokowania dostępu do Forum w przypadkach, gdy:
   • wypowiedzi naruszają dobra osobiste;
   • wypowiedzi są sprzeczne z prawem;
   • wypowiedzi są niemerytoryczne lub zamieszczane wielokrotnie;
   • wypowiedzi zostaną uznane powszechnie za moralnie naganne lub społecznie niewłaściwe;
   • wypowiedzi zawierają linki do prywatnych stron www;
   • uczestnik Forum zamieszcza reklamy lub też inne materiały o charakterze komercyjnym;
   • uczestnik Forum zamieszcza treści niezgodne z tematyką forum;
   • uczestnik Forum notorycznie narusza niniejszy regulamin;
  6. Odpowiedzialność Użytkownika
   W przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie jakichkolwiek roszczeń wobec Wydawnictwa Verlag Dashofer Sp. z o.o. z tytułu naruszenia prawa (w tym praw autorskich, zasad uczciwej konkurencji, praw do znaku towarowego, zasad współżycia społecznego), dóbr osobistych (w tym praw do wizerunku) przez zamieszczenie przez Użytkownika wypowiedzi na Portalu - Użytkownik zobowiązuje się do podjęcia na własny koszt i ryzyko wszelkich kroków prawnych, które zapewnią należytą ochronę Wydawnictwu Verlag Dashofer Sp. z o.o. przed takimi roszczeniami. W szczególności zobowiązuje się wystąpić w charakterze pozwanego w miejsce Wydawnictwa Verlag Dashofer Sp. z o.o. W przypadku braku takiej możliwości Użytkownik zobowiązuje się wystąpić po stronie Wydawnictwa Verlag Dashofer Sp. z o.o. w przypadku wszelkich postępowań toczących się przeciwko Wydawnictwu Verlag Dashofer Sp. z o.o. Użytkownik zobowiązuje się także do odpowiedzialności zgodnie z art. 392 kodeksu cywilnego oraz pokrycia wszelkie kosztów, jakie Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. poniesie lub jakie będzie zobowiązane zapłacić osobie trzeciej w związku z roszczeniem lub pozwem sądowym o naruszenie prawa autorskiego, praw pokrewnych, dóbr osobistych lub praw do znaku towarowego i wszelkich innych praw, jakie ta osoba zgłosi w związku z naruszeniem jej praw.
  7. Zabrania się zamieszczania na portalu zdjęć pochodzących z innych stron.
  8. Wydawca portalu Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do:
   • publicznego udostępniania wypowiedzi użytkownika na Forum bez ograniczeń czasowych, tak, aby inni użytkownicy sieci mieli dostęp do nich w miejscu i czasie przez siebie wybranym;
   • rozpowszechniania wypowiedzi na Forum w portalach o innej tematyce Wydawnictwa Verlag Dashofer Sp. z o.o. - z zachowaniem nicku autora;
   • umieszczania wypowiedzi na Forum jako elementów newslettera portalu Wydawnictwa Verlag Dashofer Sp. z o.o., wysyłanego do subskrybentów portalu
   • publikowania wybranych wypowiedzi z Forum na łamach publikacji wydawanych przez Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. będących przedmiotem zainteresowań czytelników;
   • podawania na stronie Forum numeru IP użytkownika;
  9. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne. Podanie danych osobowych przez uczestnika Forum oznacza zgodę na umieszczenie ich w bazie danych Wydawnictwa Verlag Dashofer. Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa. Zapewniamy prawo wglądu do tych danych oraz ich edytowania.
  10. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z konsekwencji przewidzianych regulaminem.
  11. Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o na swój adres elektroniczny.Uwagi i pytania, dotyczące działania forum Eduinfo Premium prosimy kierować na adres eduinfo@dashofer.pl lub zgłaszać listownie na adres: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa.

Wróć do forum