Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Zamówienie EDUInfo Premium!
Zamówienie produktu EDUinfo Premium na okres 3 miesięcy w cenie 168,30 Zł
Proszę zapoznać się z warunkami korzystania z serwisu. Wysłanie zamówienia jest jednoznaczne z ich akceptacją.

Dziękujemy za wykazanie zainteresowania internetowym serwisem Eduinfo Premium!

Prenumerata serwisu Eduinfo Premium na okres 3 miesięcy. Zgodnie z warunkami zamówienia, faktura za okres 3 miesięcy zostanie przesłana pocztą na wskazany adres. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Wydawnictwa zaczną przysługiwać Państwu pełne prawa użytkownika przez okres abonamentu.

Z prenumeraty można zrezygnować jedynie pisemnie - nie później niż 6 tygodni przed upływem 3-miesięcznego okresu prenumeraty. W przeciwnym razie subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie na kolejne 3 miesiące.

Zamawiając prenumeratę, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Krakowskiej 271, w celu realizacji Państwa zamówienia, jak również w celach marketingowych. Państwa dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997, Nr133, poz. 883 ze zm.). Zapewniamy klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS nr 29647.