Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Zamówienie EDUInfo Premium!
Zamówienie produktu EDUinfo Premium na okres 12 miesięcy w cenie 478,08 Zł
Proszę zapoznać się z warunkami korzystania z serwisu. Wysłanie zamówienia jest jednoznaczne z ich akceptacją.

Dziękujemy za wykazanie zainteresowania internetowym serwisem Eduinfo Premium!

Prenumerata serwisu Eduinfo Premium na okres 12 miesięcy. Zgodnie z warunkami zamówienia, faktura za okres 12 miesięcy zostanie przesłana pocztą na wskazany adres. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Wydawnictwa zaczną przysługiwać Państwu pełne prawa użytkownika przez okres abonamentu.

Z prenumeraty można zrezygnować jedynie pisemnie - nie później niż 6 tygodni przed upływem 12-miesięcznego okresu prenumeraty. W przeciwnym razie subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie na kolejne 12 miesięcy.

Zamawiając prenumeratę, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Krakowskiej 271, w celu realizacji Państwa zamówienia, jak również w celach marketingowych. Państwa dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997, Nr133, poz. 883 ze zm.). Zapewniamy klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS nr 29647.