Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?


Zadzwoń do nas!
22 559 36 52


Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Aktualności
Zespół do spraw opracowania modelu kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
18.10.2017, Źródło: Ministerstwo Edukacji Narodowej
Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska 13 października 2017 r. powołała Zespół do spraw opracowania modelu kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Powiązane dokumenty

Program wspierający realizację zajęć komputerowych w szkołach podstawowych
17.10.2017, Źródło: Fundacja Uniwersytet Dzieci
Jak atrakcyjnie i skutecznie uczyć dzieci programowania od najmłodszych lat? Program Technologie z klasą pomoże nauczycielom kształcić kompetencje cyfrowe zgodnie z nową podstawą!
Powiązane dokumenty

Różni, ale Równi – kolejny rok z Dniem Godności w polskich szkołach
17.10.2017, Źródło: Global Dignity
18 października obędzie się inauguracja wyjątkowego, międzynarodowego projektu – Dnia Godności. W ramach obchodów tego dnia, już po raz 8 w setkach polskich szkół organizacja Global Dignity przeprowadzi cykl zajęć adresowanych do młodych ludzi, podczas których toczyć się będzie dyskusja o poszanowaniu praw i godności młodzieży we współczesnym świecie. Jak będą wyglądały lekcje, które mają uczyć ich szacunku wobec siebie i innych?
Powiązane dokumenty

Premier Beata Szydło: Reforma edukacji jest jedną z najtrudniejszych, które przygotował rząd
17.10.2017, Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Nie ma zawodu nauczyciela, jest służba: pedagoga, nauczyciela, wychowawcy – stwierdziła premier Beata Szydło podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najlepsi uczniowie z całego kraju odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów. Nauczycielom zasłużonym dla polskiej szkoły wręczono odznaczenia państwowe, medale, nagrody ministra edukacji narodowej oraz tytuły Honorowego Profesora Oświaty.
Powiązane dokumenty

Nauczycieli – Wolontariuszy Roku
10.10.2017, Źródło: Ministerstwo Edukacji Narodowej
W poniedziałek, 9 października 2017 r. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska nagrodziła 12 nauczycieli, którzy otrzymali tytuł „Nauczyciel-Wolontariusz Roku”.
Powiązane dokumenty

NIK oceni opiekę zdrowotną nad uczniami w Polsce
5.10.2017, Źródło: Najwyższa Izba Kontroli
Najwyższa Izba Kontroli rozpoczęła kontrolę opieki zdrowotnej nad dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym. Osią kontroli będzie przede wszystkim profilaktyka. Skontrolowane zostaną m.in. szkolne gabinety profilaktyki zdrowotnej i placówki lecznicze. Jednocześnie, aby obraz kontrolowanego obszaru był możliwie jak najpełniejszy, NIK zależy na uzyskaniu informacji o funkcjonowaniu opieki zdrowotnej nad uczniami od rodziców dzieci w wieku szkolnym. Dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety i podzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi tej problematyki.
Powiązane dokumenty

Podsumowanie pilotażowego programu programowania
5.10.2017, Źródło: Ministerstwo Edukacji Narodowej
28 września br. 32 nauczycieli oraz dyrektorów szkół odebrało wyróżnienia i nagrody Ministra Edukacji Narodowej za innowację pedagogiczną przeprowadzoną w ramach pilotażowego programu Ministerstwa Edukacji Narodowej Szkoła w Pilotażu Programowania.
Powiązane dokumenty

Finansowanie zadań oświatowych – Sejm rozpoczął pracę nad projektem ustawy
29.9.2017, Źródło: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Podczas 48 posiedzenia Sejmu odbyło się I czytanie rządowego projektu ustawy o finansowaniu zadań oświatowych (druk nr 1837).
Powiązane dokumenty

Środki z Funduszy Europejskich na poprawę jakości oświaty
28.9.2017, Źródło: poir.gov.pl
Październik to bogata oferta konkursów dotyczących poprawy jakości oświaty. Na początku miesiąca ruszają aż 3 konkursy z tego obszaru.
Powiązane dokumenty

Uwaga! Od 1 stycznia 2018 r. zmiany w klasyfikacji budżetowej
27.9.2017, Źródło: Ministerstwo Edukacji Narodowej
Od 1 stycznia 2018 r. obowiązywać będą nowe rozdziały klasyfikacji budżetowej w dziale 801 – Oświata i wychowanie. To konsekwencja znowelizowanego rozporządzenia ministra finansów.
Powiązane dokumenty