Utwórz konto | Zaloguj się
Szukasz pracy?
Rekrutujesz pracowników?

Dowiedz się więcej

Poznaj Partnerów serwisu!

Więcej o Partnerach

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Chcesz wiedzieć więcej o Eduinfo?

Zadzwoń do nas!
22 559 36 52

Napisz do nas!

Do not fill this:

MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss

Forum

Wykaz forów

Komentarze do artykułu
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

o
Odp: Gimnazja
Mnie również problem gimnazjów żywo interesuje. Możecie Państwo wierzyć lub nie, ale pracowałam we wszystkich typach szkół i gimnazja oceniam najlepiej. To oczywiście kwestie indywidualnych predyspozycji - wolę pracować z młodzieżą niż z dziećmi. Jednak w gimnazjum natrafiłam na najbardziej ambitnych uczniów, tam klasy były najbardziej aktywne, a uczniowie naprawdę głodni wiedzy. Może miałam pecha, trafiając na licealistów, którzy chcieli tylko zdać maturę - a nie nauczyć się. Jednak byłoby szkodą, gdyby po latach pracy, budowania kadry - gimnazja zniknęły z naszego systemu edukacyjnego. Byłam wprawdzie przeciwniczką ich wprowadzania przed laty, lecz przekonałam się, że naprawdę mogą świetnie funkcjonować. Poza tym separują nastolatków od dzieci. Wspominając swoją własną podstawówkę mogę powiedzieć, że "ci duzi" z siódmej, ósmej klasy budzili respekt, ale i lęk. Teraz mam własne dzieci i jakoś nie chciałabym, żeby mój siedmioletni synek uczył się w jednym budynku z rozbrykanymi czternastolatkami. Bo zatrzymanie tej młodzieży w podstawówce nie spowolni przecież uwalniania hormonów.
Odpowiedz na post

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.